Rozšírené hľadanie
Nedeľa 14. August 2022 |
meniny má Mojmír

PR články - Obchody, služby

Dokonalá kancelária na prenájom

Dokonalá kancelária na prenájom? 6 trikov ako si vylepšiť kanceláriu.

Datum: 09.08.2022

Nájsť ideálnu kanceláriu nie je vôbec jednoduché. Poradíme vám ako si vylepšiť kancelárie na prenájom, aby boli presne podľa vašich predstáv.

Poháre v gastronomickom zariadení

Poháre v gastronomickom zariadení

Datum: 05.08.2022

Každý druh alkoholu by sa mal podávať v inom pohári. Preto každá reštaurácia, vináreň, krčma, nočný klub a ďalšie priestory, ktoré ponúkajú ľahšie aj ťažšie alkoholické nápoje, musia mať sadu rôznych pohárov.

S letným upratovaním myslite aj na vašich blízkych

S letným upratovaním myslite aj na vašich blízkych

Datum: 29.07.2022

Leto je ideálnym obdobím, kedy máme kopec času spraviť komplexné upratovanie celej našej domácnosti. Aspoň párkrát do roka je potrebné spraviť veľkú revíziu, zbaviť sa nepotrebného a upratať každý kút.

Nákupné centrá a ich moderné výhody

Nákupné centrá a ich moderné výhody

Datum: 28.07.2022

Nakupovaniu sa nevyhneme či už žijeme sami, bez detí, alebo sme viacpočetná rodina. Rozdiely bádať len v našom prístupe. 

domáce náradie

Nie ste inštalatér? Toto vám doma nesmie chýbať

Datum: 22.07.2022

Domácnosť si vyžaduje nielen nové investície do vybavenia, ale často je potrebné vykonať drobné opravy alebo údržbové práce, pri ktorých by vám nemalo chýbať základné náradie. Aj keď nie ste inštalatér, základné domáce náradie a vybavenie domácej dielničky nesmie chýbať v žiadnej domácnosti…

Perá značky Parker

Perá značky Parker urobia z písania akt dokonalosti

Datum: 14.07.2022

Písanie ide ruka v ruke s čítaním a získavaním vedomostí ako v škole, tak neskôr v ďalšom profesijnom živote. A tak si robíme poznámky na poradách, značíme si do kalendárov dôležité termíny alebo si len počas chvíľky voľna lúštime krížovku.

3 tipy, ako využiť spisové dosky

3 tipy, ako využiť spisové dosky

Datum: 01.07.2022

Posledná vec, po ktorej túžite pri práci v kancelárii, je prehrabávanie sa stovkami či tisíckami dokumentov, tlačív, zmlúv a iných dôležitých papierov. 

Ako zabaliť zásielku, aby dorazila v poriadku?

Ako zabaliť zásielku, aby dorazila v poriadku?

Datum: 01.07.2022

Naučili sme sa objednávať cez internet takmer čokoľvek – od módy, cez nábytok, drogériu alebo rastliny. Máme teda bohaté skúsenosti s doručovaním zásielok a vieme posúdiť, ktorá firma si na balení tovaru dala záležať a ktorá nie. Ak sa však v úlohe odosielateľa ocitnete vy, zrazu ostávate v pomykove.

All In Packing – komplexné obalové riešenie pre vašu firmu

All In Packing – komplexné obalové riešenie pre vašu firmu

Datum: 27.06.2022

Ak hľadáte spoľahlivého dodávateľa a spôsob, ako kúpiť obaly pre všetky vaše produkty na jednom mieste, All In Packing by mala byť vaša jediná zastávka! Ponúkame tisícky produktov a služieb na jednom mieste pre jednoduchý nákup cez internet, vďaka ktorému začne vaša firma rásť.

Uvažujete nad kúpou vianočného stromčeka

Uvažujete nad kúpou vianočného stromčeka? Toto sú naše tipy

Datum: 19.06.2022

Predtým, ako sa pustíte do kúpy vianočného stromčeka, mali by ste si premyslieť najmä to, či chcete živý alebo umelý stromček. 

Ako sa stať kapitánom lode v 5 krokoch

Ako sa stať kapitánom lode v 5 krokoch

Datum: 19.06.2022

Posledné roky mnohí našinci strávili dovolenku na jachtách a zistili, že iný typ dovolenky už zažiť nechcú. Plavba na jachte má veľa výhod – ušetríte peniaze, máte absolútne súkromie, sami si určujete miesto pobytu či natrafíte na malebné pláže, ktoré sú z pevniny nedostupné.

Lovecké a poľovnícke nože - na čo sa zamerať pri výbere?

Lovecké a poľovnícke nože - na čo sa zamerať pri výbere?

Datum: 16.06.2022

Žiaden poľovník, hubár či milovník prírody, ktorý trávi voľný čas na dobrodružstvách v lesoch by nemal vyraziť z domu bez kvalitného loveckého a poľovníckeho noža. Predstavujeme vám niekoľko tipov, ako nájsť ten správny. 

Moderný bager  v roku 2022: úsporný, efektívny a bezpečný

Moderný bager  v roku 2022: úsporný, efektívny a bezpečný

Datum: 05.06.2022

Tak ako ostatné odvetvia, ani stavebné stroje vrátane bagrov sa nevyhýbajú technologickým inováciám. Moderné technológie dokážu znížiť náklady na ich prevádzku, zvýšiť bezpečnosť na stavenisku, a tiež zlepšiť komfort ich ovládania. Prečítajte si, bez akých vlastností sa žiadny moderný bager nezaobíde.

Aby vám elektrocentrála dlho slúžila

Aby vám elektrocentrála dlho slúžila: 4 rady ako ju používať

Datum: 03.06.2022

Elektrocentrá­la pôsobí navonok ako primitívne zariadenie. Ak však pri jej používaní nedodržíte niekoľko bezpečnostných zásad, môžete prísť o drahú elektroniku či utrpieť vážny úraz. Prečítajte si naše rady, ako elektrocentrálu používať tak, aby vám nepriniesla starosti, iba úžitok. 

Beriete ohľad na prírodu

Beriete ohľad na prírodu? Ide to i pri čistení zubov

Datum: 03.06.2022

Zo všetkých strán počujete, že sa musíme starať o prírodu, myslieť ekologicky a správať sa udržateľnejšie. Predtým niečo také práve v ústnej hygiene nehralo veľmi veľkú úlohu, ale všetko sa mení. 

Čo je možné zlepšiť, aby sa u vás klient cítil dobre?

Čo je možné zlepšiť, aby sa u vás klient cítil dobre?

Datum: 30.05.2022

Recepcia je jedno z prvých miest, s ktorým sa klient stretáva. Aj preto by tu malo byť všetko v úplnom poriadku. Na aké prvky sa zamerať, aby to u vás vyzeralo reprezentatívne?

Vyberáte si bazénový vysávač

Vyberáte si bazénový vysávač? Na týchto faktoroch záleží

Datum: 23.05.2022

Ak vlastníte bazén, to najlepšie, čo pre jeho čistotu môžete urobiť, je zaobstarať si bazénový vysávač. Chceli by ste si nejaký vybrať a hľadáte ten najlepší?

Rozvoňajte svoju domácnosť vďaka bytovej vôni!

Rozvoňajte svoju domácnosť vďaka bytovej vôni!

Datum: 20.05.2022

Možno by ste neverili, no hovorí sa, že každá domácnosť má svoju špecifickú vôňu. To však neznamená, že to nemôžete zmeniť. 

Bez akých nástrojov sa nezaobíde vaša cukráreň?

Bez akých nástrojov sa nezaobíde vaša cukráreň?

Datum: 08.05.2022

Uvažujete si otvoriť vašu vysnívanú cukráreň alebo modernizujete vašu súčasnú prevádzku? Ak je tomu tak, čítajte ďalej a dozviete sa, aké zariadenie by vo vašom podniku určite nemalo chýbať. 

lacné ubytovanie v Stupave

Objednajte si lacné ubytovanie v Stupave kúsok od Bratislavy

Datum: 05.05.2022

Hľadáte lacné ubytovanie v Bratislave, ale ceny sú tu prehnané? Pozrite sa po okolí. Výborné ubytovanie nájdete napríklad v Stupave.